skip to Main Content

День «Дякую» та інші дивні свята, які відзначають вінницькі безхатьки

Сьогодні, 11 січня, відзначається міжнародний день «Дякую». Як би це смішно не звучало, в цьому є крапля сенсу. Адже саме цим невибагливим словом можна зігріти людині душу, особливо не напружуючись.

Користуючись цією нагодою, «СічНьюз» знайшли вінницького безхатька Сергія під прізвиськом «Старший» та запитали про те, як він ставиться до такого роду свят.

Свята люблю, дуже. Але відзначити події такого роду не завжди виходить – то горілку не продадуть, то грошей не вистачить, – розповідає «Старший».

Після нашого запитання про банальний привід напитися, Сергій відповів:

Ви не подумайте, що я якийсь простий безхатько, який страждає від алкоголізму. Я сам «людина розуму». Книжки читаю і розумію, що ці свята були придумані не заради жарту, чи ще чогось.

За його словами, подібні свята наповнені неабияким сенсом та не варто недооцінювати їхню силу.

Ось подумайте, діти мої. Вам приємно. коли ви робите щось для людини, яка вам подобається, а у відповідь отримаєте лише мовчання? Ви коли-небудь про це задумувалися?

Після негативної відповіді однієї з журналісток «СічНьюз», «Старший» продовжив:

Отож бо, так що не треба недооцінювати свята. Коли є можливість, вшануйте пам’ять видатній людині, яка придумала це слово. Вона ж старалася заради нас з вами.

Журналістка «CічНьюз» вирішили залишити Сергія у спокої та запитати його приятелів, Святослава і Галину, про їхню думку на рахунок подібних свят.

Для мене це не більше, аніж вигадки. «Старший» знову шукає собі приводу напитися, – розповідає Галина, під прізвиськом «Чуйна». – Навіщо вшановувати пам’ять тому, хто вже давно помер?

Ми вирішили нічого не відповідати, щоб не створювати балаган. А запитали Святослава, під прізвиськом «Казанова», про його думку.

Я не погоджуюся з «Чуйною», це все ж таки питання моралі. Якщо ви не поважаєте полеглих, вас також не слід поважати. Це моя думка.  Погоджуватися зі мною – це все ж таки вам вирішувати, а не мені.

І дійсно, кожен має право на свою думку. Але незалежно від вашої відповіді, не варто влаштовувати через це суперечку. Вона особливої користі не принесе, хіба що змусить вас задуматися про те наскільки ви є вихованою людиною.

Вікторія КАМІНСЬКА, фото автора, «СічНьюз»

Поділитися
5 1 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top