skip to Main Content

Громаді на Вінниччині повернули незаконно приватизовані земельні ділянки

Жмеринська окружна прокуратура допомогла відновити законність розпорядження землями сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Станіславчицької територіальної громади Жмеринського району. Йдеться про 6 земельних ділянок загальною площею 12 га вартістю 2,5 млн грн. Вони були незаконно приватизовані особами, що вже використали своє право на безоплатне отримання у власність землі для ведення особистого селянського господарства.Надалі землі були відчужені третій особі та надані в оренду фермерському господарству. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Ці обставини стали підставою звернення прокуратури до суду з вимогами про визнання недійсними договорів оренди, усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження земельними ділянками шляхом їх повернення, скасування державної реєстрації права та припинення права оренди.

У ході судового розгляду відповідачем добровільно усунуто порушення, земельні ділянки повернуті територіальній громаді та до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесені належні відомості.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top