skip to Main Content

Шанувальники Мудрика знайшли нові докази його роману з російською моделлю

Футболіст збірної України та лондонського “Челсі” Михайло Мудрик опинився в центрі уваги через чутки про його роман з російською моделлю (колишньою ескортницею) Віолеттою Берт (Грачовою). Про це говорять давно, але нещодавно з’явилися нові докази.

Шанувальники футболіста звернули увагу, що Мудрик активно лайкає та коментує фото Берт у соцмережах. Цікаво, що на День народження дівчини вона отримала букет троянд з запискою “Happy birthday my love MM”.  Там, на думку фанатів, “MM” розшифровується як “Михайло Мудрик”.

Наразі ані футболіст, ані модель не прокоментували цю інформацію. Проте вболівальники вже активно обговорюють цю тему в соцмережах, висловлюючи неоднозначну реакцію. Деякі засуджують Мудрика, називаючи його зрадником та розчаруванням року. Інші ж вважають, що це його особисте життя, і не варто його засуджувати.

Варто зазначити, що окрім лайків та коментарів, фанати знайшли й інші “докази” роману. Зокрема, вони помітили, що Мудрик та Берт публікували фото з однакових локацій в один і той же час.

Звичайно, українці не пройшли і повз росіянки. Натомість дівчина не стала мовчати та відповіла.

Українці, я вас люблю. Досить мене вже хейтити та спамити у моєму профілі. Я за мир у всьому світі, – пише росіянка у себе на сторінці.

Яна ТИХОЛАЗ, “СічНьюз”

Поділитися
5 1 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top