skip to Main Content

Три чемпіони у родині незрячого паралімпійця

Костянтин Ільніцький — іменитий тотально незрячий вінницький дзюдоїст. Він є діючим членом параолімпійської збірної країни, чемпіоном і призером чемпіонатів України з дзюдо серед спортсменів із вадами зору, кандидатом у майстри спорту.

Родина паралімпійця намагається не відставати від батька. У Костянтина Ільніцького  —  троє дітей. Тато всіх залучив до спорту. Молодших нащадків — до улюблених єдиноборств.

16-річний Давид —  кандидат у майстри спорту України з греко-римської боротьби. Він нещодавно поступив до Національної академії Державної прикордонної служби України (Хмельницький).

— При вступі Давид підтягнувся 35 разів!  Найбільше всіх на курсі. Загалом за фізпідготовку набрав 194 бали із 200 можливих. У виші Давид займатиметься бойовим самбо і рукопашним боєм,  —  розповів Костянтин Ільніцький.

14-річна Аліса  —  чемпіонка Вінниці і області з дзюдо. Цього літа вона поступила на відділення дзюдо коледжу при столичному Національному університеті фізичного виховання і спорту. Навчатиметься там з 9-го по 11-й класи.

— Думаю, Аліса зможе в столиці успішно розвивати свою спортивну кар’єру. Недарма у коледжі дзюдоїстів тренуватиме Карен Балаян — заслужений майстер спорту, заслужений тренер України, екстренер національної збірної. У Аліси є перспектива з часом навіть поборотися за місце в Олімпійській збірній України, — вважає Костянтин Ільніцький.

Старша дочка Костянтина, 22-річна Олена, закінчила бакалаврат Національної академії внутрішніх справ. Наразі вона заочно навчається в магістратурі Харківського національного університету внутрішніх справ і паралельно працює в Головному управлінні національної поліції у Вінницької області. Раніше Олена займалася легкою атлетикою. Зокрема, бігом.

      

— Добре, коли діти дружать зі спортом. Адже у здоровому тілі — здоровий дух. До того ж, коли люди займаються боротьбою, вони прораховують свої дії наперед і таким чином розвивають сінтелект, —  наголосив Костянтин Ільніцький.   

Фелікс ЖАНІН, “Січ Ньюс”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top