skip to Main Content

У Вінниці творитимуть картини на згадку про полеглих Героїв

Вихідними, 9 і 10 березня, у виставковому залі Вінницької спілки художників зберуться дружини полеглих Героїв. Під керівництвом відомого вінницького художника, керівника обласної організації спілки художників України Василя Каспрука та інших досвідчених майстрів вони будуть створювати перші в житті твори олією на полотні на згадку про своїх полеглих Героїв.

Цей арт-терапевтичний захід вперше відбувається для вінничанок в рамках всеукраїнського благодійного проєкту “ЖИВА. Справжні історії кохання” . Він організований благодійним фондом “Сучасна Україна” для дружин, мам і наречених полеглих воїнів.

Більше 100 жінок по всій Україні вже взяли участь в цьому проекті. І створили під керівництвом професійних художників свої картини в Києві, Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Луцьку, Нововолинську, Ковелі, Володимирі та інших містах.

9 березня проєкт стартує у Вінницькій області.  Крім Вінниці, майстер-класи найближчим часом пройдуть в інших громадах нашого регіону.  А за кілька місяців всі картини учасниць зможемо побачити на регіональній виставці. А згодом і на національній виставці в Києві. 

Михайло ШАФІР, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top