skip to Main Content

Відома українська співачка вперше розповіла про свого батька, який на війні

Відома українська співачка Злата Огнєвіч розповіла про свого батька-пенсіонера, який з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт. Хоча він – пенсіонер.

Батько у мене лікар, і врятував дуже багато людських життів. Коли почалось повномасштабне вторгнення, я хотіла відвезти його з мамою у безпечне місце. Але тато сказав, що він нікуди не буде їхати зі свого дому, – пригадала артистка.

Злата Огнєвіч зізналась, що нині її тато перебуває в Харківській області. Він працює у шпиталі, де лікує поранених військових. Співачка зізналась, що через півроку служби вона просто не впізнала тата. Сумні історії поранених захисників відобразилися на його стані.

Зараз він перебуває у Харківській області, працює і допомагає нашим хлопцям, яких привозять з фронту. Через півроку, коли батько приїхав зі шпиталю, я його не впізнала. Це була зовсім інша людина. Його очі були сумні, бо він провів дуже багато операцій і ампутацій, – поділилася співачка.

Татові співачки – 65 років. Він міг би спокійно відпочивати на пенсії, але чоловік обрав інший шлях.

Він для мене приклад, адже йому понад 65 років. Тато вже міг би бути на пенсії, відпочивати, але обрав інший шлях і допомагає пораненим. У мене з батьком дуже сильний зв’язок. І з роками він став ще сильнішим, – поділилася артистка.

Яна ТИХОЛАЗ, “СічНьюз”

Поділитися
5 1 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top