skip to Main Content

Відвідати виставу, щоб зняти сторіс. Як тік-ток вплинув на театр

Останнім часом тік-током почали ширитися відео з вистав. Кадри, на яких напівоголені актори танцюють; часом сваряться, цілуються та плачуть, набирають багато переглядів. Найгучніші у цьому плані за останній час вистави – “Шафа” і “Конотопська відьма”. Це справжній феномен.

Квитки “розлітаються” за години

Потрапити на “Конотопську відьму” – це вже виклик, – зауважила відома журналістка Марія Єфросиніна.

До речі, театр імені Івана Франка на благодійному показі цієї вистави зібрав 2 мільйони 349 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Марія розповідає, що понад 20 років відвідує театр і пам’ятає часи, коли зали були напівпорожні. Зараз все змінилося. Квитки розлітаються за лічені години! Чому так відбувається, розповів актор театру і кіно Олександр Рудинський:

Маємо нові обличчя в українській режисурі. Раніше були порожні місця на виставах, зараз такого немає. Це мода: зняти й показати, що я був на цій виставі та сказати, що я це бачив. Дійсно велика заслуга за це тік-току.

Наше опитування

Соціальні мережі мають неабиякий вплив на користувачів. Люди діляться на два табори. Частина йде у театр задля того, щоб відчути його атмосферу.  Інша для того, щоб зняти сторіс.

“СічНьюз” провели опитування серед молоді й  з’ясували, що 44,4 % людей дізнаються про вистави саме з тік-току.

Не всі вистави “залітають”. Але зараз тік-ток – це найкрутіша маркетингова платформа. Вміючи ним користуватись, ти можеш продати будь-що, – висловився Олександр Рудинський на одному із своїх інтерв’ю.

Аліна ТАЛАН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top