skip to Main Content

Вінницька студентка і волонтерка виграла Міжнародний мовно-літературний конкурс

Третьокурсниця Вінницького технічного фахового коледжу (ВТФК) Ольга Ситник отримала диплом І ступеня XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. До фінального етапу престижного лінгвістичного змагання дійшли 744 знавці рідного слова із закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, а також студенти і курсанти закладів вищої освіти зі всієї України. Про це інформує пресслужба техколеджу.

Учасники міркували над актуальними і сучасними завданнями: писали листи друзям, які через вороже вторгнення опинилися за кордоном; послання українським героям на фронті. Також працювали над есе і створювали проєкт сценарію фільму «Тарас Шевченко. Відкриття».

Зрештою, найкращою дослідницею творчого спадку Тараса Шевченка журі визнало Ольгу Ситник. Філологічні здібності третьокурсниці відзначили дипломом і подарунками від Міністерства освіти і науки України.

Підтримувала студентку на кожному етапі, щедро ділилася своїми знаннями та мотивувала до нових звершень досвідчена наставниця-філологиня Олександра Кучинська.

До речі, Ольга Ситник – ще й активістка загону техноволонтерів ВТФК. На рівні із хлопцями дівчина майстерно паяє деталі і виготовляє зарядні пристрої для наших захисників.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»,
фото пресслужби техколеджу

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top