skip to Main Content
З питань реклами на сайті або співпраці звертайтесь:
Прайс

“Жива книга” для вінничан: розповідатимуть історії турботи про дітей

Завтра, 17 жовтня, з 12:00 до 16:00 вінничан запрошують на зустріч “Жива книга”: відверті історії турботи про дітей”.

Вона пройде в арт-просторі “ЕтноЧари” (Вінниця, вул. Магістратська, 52). До офіційного початку організатори запрошують всіх ознайомитись з арт-простором та гончарним мистецтвом у супроводі музикантів. Реєстрація учасників запланована з 11-ї години.

Нині у Вінницькій області сім сімей патронатних вихователів, які разом із помічниками надають професійний догляд, виховання та реабілітацію дітям, що тимчасово не можуть проживати у своїх сім’ях. Сотні хлопчиків та дівчат на Вінниччині потребують влаштування в родини, а не до інституційних закладів, кажуть організатори.

Люди-“книжки”

Зустріч відбудеться форматі «живої книги» за участю людей-«книжок»:

  • патронатних вихователів;
  • молодих людей, які в дитинстві були в сімейній формі виховання;
  • усиновлювачів;
  • вихователів ДБСТ, які мають досвід спілкування з дітьми що влаштовані із інституційних установ та дітьми, що потрапили в сім’ю з патронатних родин;
  • представників громад, де розвивають послугу патронату та інші форми сімейного виховання;
  • експертів з розвитку патронату.

«Читачі» «живої книги»

Хто такі «читачі» «живої книги»? Це активні учасники зустрічі, які ставлять запитання «живим книжкам» та долучаються до дискусії.

У всіх буде можливість поспілкуватися про те, які стереотипи заважають людям ставати патронатними вихователями, прийомними батьками чи створювати дитячі будинки сімейного типу; до яких труднощів під час адаптації дитини у новому оточенні необхідно бути готовими; чи вистачає фінансового забезпечення для дітей, які перебувають під патронатом або в інших формах сімейного виховання.

Родина для кожної дитини

Уточнити деталі можна у регіонального координатора проєкту Вінницької області Тетяни Галузинської (093)922-00-73

Зустріч організована в рамках проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». І виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу та Австрійської Агенції Розвитку (ADA).

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Читайте також

Як вінничани оцінюють можливу заборону використання російської на перервах

Які змагання у Вінниці тривають під час повітряної тривоги

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top