skip to Main Content

Ветеран-“спартаківець” випередив молодих плавців на чемпіонаті України

Легендарний учасник чотирьох Олімпійських ігор Ігор Червінський ще в строю! Представник СДЮСШОР з плавання “Спартак” (Харків) вдало виступив в Івано-Франківську, де відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді.

Харків’янин фінішував другим на дистанції 10 км серед чоловіків з результатом 2 години 2 хвилини 20,6 секунди. Випередив його представник Дніпропетровської області Володимир Воронько (2:01:30,3).

На дистанції 5 км Ігор Червінський був третім (0:58:15,4). Володимир Воронько посів друге місце (0:57:30,0), а чемпіоном став Олег Мамалига з Дніпропетровської області (0:57:28,7).

Довідка

Ігор Червінський народився 16 грудня 1981 року у м. Харків. Український плавець, переможець та багаторазовий призер чемпіонатів Європи з плавання, призер чемпіонатів світу, учасник чотирьох Олімпійських ігор. Екс-рекордсмен Європи серед юніорів. Заслужений майстер спорту України.