skip to Main Content

800 тисяч євро на реконструкцію технопарку “Кристал”

На базі колишнього Вінницького заводу “Кристал” створюється інноваційно-технологічний парк “Кристал”. Там будуть офіси, Fab Lab, коворкінг, ІТ-школа, дитячий техноцентр, інформує сайт міськради.
Вінниця виграла грант від німецької урядової компанії GIZ та ПРООН на 800 тисяч євро в рамках проєкту “Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)”. Реалізація цього проєкту значно підсилить місто в частині економіки, адже інвестори будуть зацікавлені працювати та розвивати бізнес у нашій громаді, а заразом будуть створювати робочі місця для людей з гідною оплатою праці та наповнювати податками бюджет.
Будівництво першого в Україні муніципального технопарку стартувало у 2018 році на базі колишньої адмінбудівлі заводу “Кристал”. На цьому об’єкті активно тривали роботи протягом 2021-2022 років, але в зв’язку з воєнними діями на території України роботи з реконструкції були тимчасово призупинені. Про це розповідає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Наша співпраця з GIZ продовжується. Вінниця подала заявку на участь в проєкті «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» та виграла грант від однойменної німецької урядової організації та ПРООН. Ці кошти підуть на реконструкцію інноваційно-технологічного парку «Кристал», який ми почали реалізовувати з 2018 року на базі колишньої заводської адмінбудівлі. Через повномасштабну війну в Україні ми змінили пріоритети, і будівельні роботи на цьому об’єкті припинилися. Зараз, за підтримки партнерів та донорського фінансування, ми знову готові відновити почате”, — говорить міський голова Вінниці.

За його словами, місто зробить все можливе для того, щоб в майбутньому технопарк наповнили інноваційні стартапи і він став магнітом для інвесторів.

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top