Дениса Бабія «Трейна» посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/treyn0.webp)
Почесна відзнака «За заслуги перед Вінниччиною» – найвища нагорода нашої області. Нею сьогодні посмертно нагородили азовця із Вінниці Дениса Бабія із позивним «Трейн». Він був командиром роти першого штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади. Нагороду отримала мати Героя.
Денис був активним учасником фанатського руху ультрас вінницької «Ниви», одним із лідерів громадської патріотичної організації «Центурія», яка входить до «азовського» руху. Також перебував у правлінні Вінницької федерації фрі-файту.
Після повномасштабного вторгнення рф Денис Бабій став на захист країни і був призначений командиром роти — у найважчі перші тижні бойових дій. Денис загинув 21 квітня 2023 року під час оборони Бахмута. У молодшого лейтенанта залишились матір, дружина і донька.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-25_12-03-26-1024x798.jpg)
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”