«Іноді холодно, іноді сумно» – студенти під час тривоги сплять в укритті
Потрапити в гуртожиток та відчути смак студентського життя у 2024 році можна лише за умови, що вас випустили на очне навчання. З початком повномасштабного вторгнення для студентів це стала справжня розкіш.
Студентка Вінницького державного педуніверситету Анастасія Мурава вважає, що очне навчання, незважаючи на нинішні обставини, все ж краще за дистанційне.
Недоспані ночі через повітряні тривоги та завжди відкладена «на потім» домашка. Важко зібратися із силами, коли ти цілу ніч провів у підвалі (студенти мають спускатися туди під час тривоги, згідно із правилами поведінки під час повітряних тривог – ред.). Іноді холодно, іноді сумно. Але все ж я радію, що маю можливість навчатись, — розповіла «СічНьюз» студентка Анастасія Мурава.
Дівчина каже, що знайшла у виші безліч друзів.
Я назавжди запам’ятаю наші вечори із теплими розмовами та смаженою картоплею, – додала Настя.
За результатами нашого опитування, більшість вінницьких студентів мріють відкласти ноутбук в бік й сказати батькам: «Нас нарешті випустили на очне навчання!».
Отож, про найвагоміші його переваги:
- Досить легко знайти нових друзів. Виходиш в коридор, обираєш будь-яку кімнату, стукаєш, відкривають, просиш сіль і … «вуаля»: плюс один друг! Чесно кажучи, зараз є й інший варіант. Достатньо лише потрапити у чат в «Телеграмі», а далі – справа техніки.
- Можливість відчути себе вільним і незалежним. Вступ до університету, заселення у гуртожиток, як не крути, підштовхує до самостійності. Але може бути сюжет подібний до казки «Попелюшка». Якщо до 23:00 ти не повернешся у гуртожиток, тролейбус, звісно, в гарбуз не перетвориться. Але замість мачухи прочухана від вахтера точно вхопиш!
- Можливість самореалізуватися. Знайти себе й справу, яка буде до душі та мати можливість познайомитися з цікавими людьми.
Аліна ТАЛАН, «СічНьюз»
0 Коментарі