skip to Main Content

Ірма Вітовська і Олексій Гнатковський 10 березня з виставою «Як виростити чоловіка в домашніх умовах» у Вінниці

Неперевершені Ірма Вітовська та Олексій Гнатковський у неділю гратимуть у Вінниці!

10 березня о 19.00 у театрі ім. Садовського пройде показ вибухової комедійної вистави про стосунки чоловіків і жінок «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?»

Ця легка, неймовірно весела і зворушлива комедія нагадає всім глядачам про найважливіше — кохання і важливість берегти того, хто поруч.

І все — з гумором, захопливим сюжетом та сюрпризами!

Тож готуйтеся насміятися досхочу, отримавши найпозитивніші емоції, й піти з вистави із найприємнішим післясмаком і бажанням якнайшвидше обійняти й поцілувати свою кохану половинку.

У центрі сюжету вистави — історія сильної красуні Мар’яни. Вона має чудову роботу, гроші… Все, крім кохання! Або хоча б просто чоловіка. В один прекрасний вечір вона побачила рекламу про те, що ідеального чоловіка можна тільки виростити… Навіть в домашніх умовах!

Фінал цієї фантастичної історії буде бурхливим і неочікуваним!

А разом із улюбленими акторами: Ірмою Вітовською та Олексієм Гнатковським — вінничани знайдуть відповіді на найважливіші питання: що таке кохання і чи так важливо бути ідеальними у стосунках?

Одна із родзинок цієї вистави у тому, що глядачі зможуть відчути себе учасниками дійства, — відзначають організатори — компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». — Під час суперкомедії «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?» Ірма Вітовська та Олексій Гнатковський здивують усіх блискучою імпровізацією, дуже великою кількістю інтерактивів та взаємодією із залою!

У головній жіночі ролі вистави вінничани побачать прекрасну Ірму Вітовську.

— У виставі «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?» ми бешкетуємо трохи. Та головне, про що хочеться сказати всім глядачам — як важливо у сьогоднішній темний час цінувати того, хто з вами поруч! — відзначає Ірма Вітовська. — Зараз багато половинок дуже далеко. До війни, за статистикою, кожна третя пара не проживала навіть три роки разом. І це нічого, коли є тільки двоє, а коли є живі сніжинки і сніжки… Мені здається, що зараз ми стаємо сильнішими, чистішими. Нас випробовують залізом, вогнем, темнотою. Але в цей час ми розуміємо, що ми стаємо чистішими! Тож у цій виставі у фіналі я завжди прошу взятися за руки глядачів, хто прийшли удвох. А того, хто чекає когось — згадати, навіть якщо кохана половинка вже не тут… Чекаючи перемогу, наше світло і нове життя, ми вже повинні покращувати колишню статистику!

Запрошуйте коханих та друзів і приходьте у неділю, 10 березня, о 19.00 у театр ім. Садовського за незабутніми враженнями на комедію «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?»

Ця чудова вистава про кохання і стосунки на 100 % підніме всім настрій й однаково сподобається як жінкам, так і чоловікам!

Квитки на виставу купуйте на сайті afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, музичному магазині «Метроном» (пр. Коцюбинського, 78), креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», тур-клубі «Бідняжка» та центрі розвитку «Origami».

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top