skip to Main Content

На форумі «Простір взаємодії» комунікуватимуть громадянське суспільство і органи влади

Міський форум «Простір взаємодії» відбудеться 15-16 вересня у у Вінниці. Слугуватиме для комунікації громадянського суспільства та органів влади. До участі запрошують представниць та представників громадянського суспільства, органів влади, бізнесу, активних вінничан та вінничанок, усіх, кому небайдужий розвиток громади, інформує сайт Вінницької ради.

Головною метою форуму є створення майданчика для посилення діалогу “влада-громада” та об’єднання зусиль для спільного реагування на актуальні виклики сьогодення, визначення перспектив відновлення та розвитку громади, підвищення організаційної спроможності та стійкості місцевих громадських організацій під час війни, – розповідає Максим Студілко, голова Коордради громадської спілки «Місто змістів».

Обов’язково потрібно зареєструватися на Форум ТУТ.

У п’ятницю, 15 вересня, учасники та учасниці зможуть:

  • зустрітися з представниками Департаментів ВМР та ознайомитися з актуальними програми розвитку Вінницької територіальної громади,
  • обговорити роль громадянського суспільства у процесах відновлення;
  • дізнатись про можливості фінансування та співпраці від донорів та фондів;
  • обговорити виклики відновлення громади та шляхи їх подолання
  • відвідати інтерактивну виставку волонтерських ініціатив «Як ми згуртували громаду».

Наступного дня, 16 вересня, відбудуться майстерні з організаційного розвитку та творчого відновлення.

Детальну програму знайдете ТУТ.

Міський форум для комунікації громадянського суспільства та органів влади «Простір взаємодії» створено ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з громадською спілкою «Мережа ОГС «Місто змістів» та КП “Інститут розвитку міст” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства». Захід проходитиме за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії.

Володимир ПРИСЯЖНЮК”, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top