На шаховому турнірі в Хмільнику малюки дали бій старшокласникам
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_16-58-09-435.jpg)
Як відомо, у шахах в одному змаганні спільно можуть грати спортсмени різного віку. І малюки нерідко перемагають значно старших за себе опонентів. Це вкотре підтвердили підсумки відкритої шахової першості Хмільницької міської громади.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_11-40-47-459-1024x768.jpg)
На неї завітали, окрім господарів поля, юні представники Вінниці.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_11-53-38-670-1024x768.jpg)
Змагання пройшли в Центрі активності громадян Хмільника за підтримки міського голови Миколи Юрчишина.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_11-53-36-950-1024x768.jpg)
На урочистому відкритті з привітальним словом виступили начальник відділу молоді та спорту міськради Віталій Пачевський, головний суддя Анатолій Ядвіжен і організатор – співробітник Вінницького медуніверситету Денис Беспалько. Інформаційним спонсором виступив сайт «СічНьюз».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_16-58-11-698-1024x768.jpg)
Підсумки були підбиті у чотирьох видах програми. Загалом було розіграно 12 медалей. Серед хлопців до 12 років перемогу здобув першокласник із Вінниці Кирило Неміров, серед молоді до 20 років – Роман Наталіч (Хмільник). Серед молодших дівчат золото забрала Єлізавета Вітюк (Вінниця), серед старших – Ірина Стахова Ірина (Хмільник).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-24_16-58-10-644-1024x768.jpg)
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»