skip to Main Content

На східні танці у центрі Вінниці запрошують маленьких і дорослих красунь

На східні танці, які більше відомі під назвою «танець живота», запрошують маленьких та дорослих вінничанок. Для таких занять не має жодних обмежень у віці або у фізичній формі.

Тренування проходитимуть в спортклубі “Invictus”. Він знаходиться у самому центрі Вінниці, біля 17-го ліцею і «Макдональдс».

Зараз ми проводимо набір дітей та дорослих у гурток східних танців. Коли він буде завершено, ми сформуємо час занять таким чином, щоб тренуватись було зручно школярам, які навчаються як в першу, так і в другу зміну. Також врахуємо всі побажання студентів та дорослих, – інформують в клубі «Інвіктус».

Навчатиме східним танцям молода та перспективна тренерка, лауреатка багатьох всеукраїнських фестивалів і конкурсів (серед юніорів).

На заняття ми запрошуємо дівчат від 5-6 років. Верхнього обмеження за віком немає, бо формується й старша група. Це може як хобі, так і для участі в конкурсах. Залежатиме від бажань наших танцівниць, – розповіла тренерка Ольга.

За її словами, маленьких танцівницям подобається вигравати конкурси, отримувати медалі. Натомість дорослим жінкам східні танці допомагають сформувати струнку поставу, ідеальну фігуру і впевненість у собі. А також, що не менш важливо, допомагають порадувати свого коханого.

Довідка

Тренування зі східних танців проходимуть в клубі «Інвіктус» (Вінниця, вул. О. Соловйова, 7). Запис за телефоном: 073-700- 77-00.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Михайло ШАФІР, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top