На Вінниччині до кінця доби триматиметься ожеледиця на дорогах
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/419290175_692436123049467_4186513447297306516_n.jpg)
Вінницький обласний центр з гідрометеорології попередив про небезпечні метеорологічні явища в регіоні. Зокрема, в першій половині дня 19 січня буде туман, видимість 200-500 м. А до кінця доби 19 очікується ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця. Рівень небезпечності – жовтий.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”
0 Коментарі