Продала автівку, щоб задонатити бійцям на «Старлінк»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7337-scaled.jpg)
Українка, яка мешкає за кордоном, продала власний автомобіль, щоб на отримані кошти придбати хлопцям із ЗСУ «Старлінк». Вона хвора на епілепсію. Але патріотична жінка вирішила витратити гроші не на лікування, а на допомогу Захисникам задля перемоги над ворогом.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7341-1024x768.jpg)
«Старлінк» вже передали танковому екіпажу на Куп’янсько-Лиманському напрямку. Про це «СічНьюз» розповіла голова громадської організації «Подільська ластівка» і співзасновниця волонтерського центру «З Україною в серці», що діє на базі обласної станції юннатів, Оксана Іванькова.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7331-1024x768.jpg)
«Любов по-вінницьки»
Представники «Подільської ластівки» за останній час втрете відвезли вантаж для військових на Куп’янсько-Лиманський напрямок. Загалом це була вже 32-а поїздка цих волонтерів на передову.
-Зібрали все те, що необхідно військовим: будівельні матеріали для польової фортифікації, хімічні грілки, ліки, одяг, військову амуніцію, смаколики, харчі і нашу «любов по-вінницьки», – розповіла Оксана Іванькова.
Вона додала, що корисний вантаж вдалося зібрати за допомогою небайдужих представників волонтерської спільноти регіону.
-Наприклад, смаколики для бійців готували господині сіл Зозів і Тростянець та виробники крафтової продукції. Із нами активно співпрацює благодійний фонд «Подільська громада». Допомагають й наші земляки, які перебувають за межами України – у Польщі та Італії. Вони надсилають гроші або посилки, якими ми закриваємо запити бійців. Таким чином, окрім «Старлінку», зараз веземо бійцям тепловізор і прилад нічного бачення, – зауважила Оксана Іванькова.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7343-1024x768.jpg)
Ворогам – кришка
Директорка обласної станції юннатів Ольга Драгомирецька додала, що волонтерський центр «З Україною в серці» активно діє на базі її закладу із перших днів війни. Це відбувається у рамках масштабного проєкту «Патріотизм у юннатівському колі».
Діти і педагоги активно допомагають волонтерам – формують, фасують, вантажать благодійні посилки для бійців ЗСУ. А ще юннати пишуть військовим листи і створюють для них патріотичні малюнки.
-Щомісяця на нашій станції оголошується волонтерський день. Починається «мурашник»: старші вихованці і керівники гуртків готують вантаж загальною вагою 4-5 тонн для відправки. Це овочі, вирощені на наших ділянках, продукти і випічка від батьків, теплий одяг тощо, – повідомила Ольга Драгомирецька.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/dragomirecka-olga-avksentiivna.webp)
Також вона додала, що юннати збирають кришки від пляшок в рамках іншого проєкту. Зокрема, їх передають для подальшого виготовлення дронів.
![](http://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7329-1024x768.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»