skip to Main Content

Російському радіоведучому в Україні повідомили про підозру

Громадянину російської федерації, ведучому радіостанції «Говорит москва» повідомлено про підозру у публічних закликах до зміни державних меж та устрою України за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі, та у публічних закликах до агресивної війни. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними обвинувачення, підозрюваний, працюючи радіоведучим і маючи прямий доступ до численної аудиторії, пропагує путінську ідеологію агресії і тероризму, діючи на шкоду національній безпеці України.

Так у день повномасштабного вторгнення рф на територію України 24.02.22 ведучий в радіоетері, посилаючись за офіційне звернення путіна, закликав військовослужбовців ЗСУ «скласти зброю» та «покинути свої місця дислокації» з тим, щоби «звільнити Україну від людей, які її захопили».

Також у власному телеграм-каналі він публікує текстові й відеоматеріали із запереченням існування України як держави, застосовуючи мовні звороти негативної й зневажливої конотації.

Такі меседжі посилюють в аудиторії вороже ставлення до України, її громадян та владних структур, а також переконують масового адресата у доцільності ведення російською федерацією агресивної політики щодо України.

За вказані злочини передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top