skip to Main Content

Шахраї виготовили підроблених документів на мільйони гривень

До суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням у підробленні офіційних документів (із залученням до протиправної діяльності неповнолітнього) двом організаторам та п’ятьом членам злочинної організації. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє громадян України влітку 2023 року утворили та очолили злочинну організацію, члени якої виготовили більше 3800 підроблених документів (посвідчень водія, посвідок на постійне місце проживання, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів тощо), що містять незаконно одержані голографічні захисні елементи.

Заявки на виготовлення фальшивок ділки приймали через месенджери. Ціна одного «документа» коливалася від 6 до 12 тис. грн.

У ході розслідування доведено отримання членами злочинної організації майже 6,5 млн грн від збуту підроблених документів, які вони надалі легалізували, у тому числі через криптогаманці.

Спритники займалися незаконною діяльністю на території Вінницької, Львівської, Одеської, Харківської та Донецької областей, а готові підроблені документи розсилали замовникам поштою по всій території України.

На час слідства до обвинувачених було застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з визначенням застави, яку вони внесли, і цілодобового домашнього арешту.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом членам злочинної організації загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до 12 років з конфіскацією майна.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”№

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top