«Спартаківські» веслувальниці здобули путівки на чемпіонат Європи
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/444945065_975583131240875_3670555764923741810_n.jpg)
Вихованці фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» вчергове підтвердили свій клас на всеукраїнських змаганнях. Цього разу вони блискуче виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Він відбувся в Умані (Черкаська область).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/444833848_975583084574213_6094233775394361907_n.jpg)
Житомирянки Діана Рибак і Сніжана Сталінова не просто взяли участь – вони завоювали все «золото» жіночої програми і вибороли свій квиток до чемпіонату Європи. Він відбудеться з 27 по 30 червня в Братиславі (Словаччина).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/441926290_975583204574201_5838950667479897098_n-1024x1024.jpg)
Діана Рибак і Сніжана Сталінова – спортсменки Житомирської ОКДЮСШ ФСТ «Спартак». Їхні перемоги – результат важкої праці та відданості не лише спортсменок, але й тренерів. Зокрема, наставників Геннадія і Миколи Біденків та Валерія Дятла. Також надважливою була підтримка і сприяння у розвитку спортсменок від Центральної школи вищої спортивної майстерності «Спартак», директором якої є Володимир Тібабішев.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»