У сімейному шаховому турнірі дошколярики дали бій пенсіонерам
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_11_2024-05-20_13-28-55.jpg)
У другому сімейному шаховому турнірі у Вінниці разом грали всі – від дошколяриків до пенсіонерів. Це викликало в учасників нестандартні емоції. Адже треновані діти нерідко перемагали дорослих!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_13_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_10_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_9_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_6_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
Змагання влаштували біля входу до міського палацу дітей та юнацтва. Головною метою змагання був збір грошей на ЗСУ. Туди спрямовувалися і благодійні внески, і кошти від продажу сувенірів на ярмарку.
На старт вийшли 20 команд. Вони представляли не лише Вінницю, але й Гнівань та Агрономічне (Вінницький район). Також за перемогу боролися колективи вимушених переселенців із Маріуполя, Запоріжжя і Херсону.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_5_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_3_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_1_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2_2024-05-20_13-28-55-1024x473.jpg)
Загалом відбулося п’ять напружених турів за швейцарською системою. Призерів визначали окремо в двох категоріях. В загальному заліку і серед команд родин із трьох шахістів перемогла родина Захарових – син і батьки, які є вимушеними переселенцями із Херсонщини. А серед команд із двох гравців цього разу не було рівних батьку і сину Лещуку із Запоріжжя. До речі, Сашко був чемпіоном Запорізької області серед юнаків.
На урочистому закритті турніру нагородили не лише дві трійки призерів, але й всіх учасників. Діти і дорослі отримали від меценатів солодощі і невеликі подарунки (кепки, футболки тощо).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_7_2024-05-20_13-28-55-1024x576.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_8_2024-05-20_13-28-55-768x1024.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_4_2024-05-20_13-28-55-768x1024.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_12_2024-05-20_13-28-55-768x1024.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
Дякуємо за такий чудовий турнір !!!
Не зупиняйтеся !!!