У Вінниці триває тиждень здорового способу життя
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/z1579012791a213i.jpg)
На Вінницькій обласній станції юних натуралістів триває тиждень здорового способу життя. В його рамках заплановано безліч цікавих і важливих конкурсів і презентацій.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7498-1024x768.jpg)
В школі юного волонтера діти навчаються готувати вітамінне ассорті «Живчик» для захисників України. Юннати дегустують цілющі фіточаї, беруть участь у руханках, тематичній виставці «Здоров’я дітей-здоров’я нації», семінарі-практикумі «Подолання стресу під час військового стану», онлайн фотоконкурсі тощо.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/mu-za-zdorovuu-sposib-zhyttya.jpg)
Окрасою тижня стала науково-практична конференція «Здоровий спосіб життя – вимога часу». Під час неї юні дослідники із різних міст і районів Вінниччини захищали свої наукові роботи і учнівські проєкти.
Серед них не бракує оригінальних і свіжих розробок, розповіла методист станції юннатів Івана Гаврилюк. Приміром, Роман Бондарчук (Немирів) аналізував пастилу, як корисний перекус для школярів. Анастасія Горіленко (Хмільник) досліджувала вплив кофеїну, чаю і кави на організм підлітка. А тема впливу лікувальної і декоративної косметики на шкіру підлітків зацікавила Катерину Шевчук (с. Сербинівці, Жмеринщина).
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»