У вінницькому ліцеї встановили інтерактивну дошку щодо Героїв-випускників
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/417203517_356661837117289_91975041384461263_n-edited.jpg)
У вінницьких закладах освіти продовжують облаштування куточків пам’яті з метою вшанування пам’яті полеглих за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – випускників вінницьких шкіл. Про це інформує Департамент освіти Вінницької міської ради.
Відтак, у Вінницькому ліцеї №20 встановили інтерактивну дошку «Свічка пам’яті», на якій розміщені фото та біографія Героїв-випускників, які поклали своє життя за мирне небо над Україною:
- Володимир Мандибура;
- Сергій Самофал;
- Іван Ковальчук;
- Сергій Порохницький;
- Ігор Нестерович.
За словами директора ліцею №20 Олега Слушного – це пам’ятне місце буде нагадувати про людей, які віддали своє життя заради щасливого майбутнього нашої країни. Пам’ятаємо наших Героїв! Бережемо світлу пам’ять про них!
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”
0 Коментарі