В спортклубі «Інвіктус» встановили професіональний ринг
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_12-21-46.jpg)
Якщо ви хочете професійно займатись боксом у Вінниці, тоді ця стаття буде вам корисною.
В центрі міста, у спортклубі «Інвіктус», проходять тренування для дорослих та дітей. На заняття туди зручно діставатися із будь-яких районів. Нещодавно в «Інвіктусі» встановили сучасний професіональний ринг, і тренери тепер можуть якісно готувати спортсменів до змагань будь-якого рівня.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_12-21-02-771x1024.jpg)
У клубу є й багато інших плюсів. Приміром, він має власну сауну. А її відвідини для тих, хто займається боксом, безкоштовні.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_12-47-59-771x1024.jpg)
А ще «Інвіктус» знаходиться на закритій території, тому сторонніх там не буває.
На секцію боксу приймаємо дорослих та дітей від десяти років. Триває запис у групи та на індивідуальні тренування. Покращуємо фізичну форму всього тіла, вчимося самозахисту та впевненості у своїх силах. Інтенсивність тренувань: два або три рази на тиждень, – інформують у клубі.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_12-21-03-2-771x1024.jpg)
Наразі вечірні групи дорослих та юних боксерів вже сформовані. Їхні тренування йдуть, і до них можна приєднуватися. А ось набір на ранкові групи наразі триває. Адміністрація «Інвіктуса» наголошує, що для всіх охочих займатися боксом підбирають найбільш зручний і комфортний час. Ви можете приїхати на тренування з боксу на власному авто та залишити його на парковці спортклубу.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_12-21-03-771x1024.jpg)
Довідка
Спортклуб «Інвіктус» знаходиться в самому центрі Вінниці (трамвайна зупинка “Площа Ліверпуль”).
Адреса: вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s).
Телефон: 073-700-77-00. Телефонуйте, приходьте подивитись зал та записуйтесь на тренування!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/428485350_969200251306262_7393582178499591307_n-1024x1024.jpg)
Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»