Відкрили стіну пам’яті загиблим випускникам ліцею №7 Вінниці
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/378315723_291227996994007_5806247825440957863_1.jpg)
У закладах освіти вінницької громади продовжуються заходи з ушанування пам’яті Захисників України. Зокрема, в освітніх закладах функціонують та продовжують облаштовуватися місця пам’яті випускників, які полягли за нашу свободу, незалежність та територіальну цілісність України, інформує сайт Вінницької міськради.
Зокрема, у вінницькому ліцеї №7 відбулося відкриття Стіни пам’яті загиблим випускникам закладу – Олександру Злочевському, Яні Рихліцькій й Сергію Канну. Це пам’ятне місце буде нагадувати про людей, які віддали своє життя заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/378315723_291227996994007_5806247825440957863_5-300x225.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/378315723_291227996994007_5806247825440957863_4-300x225.jpg)
На відкритті були присутні батьки та родичі загиблих Героїв, які поділились подробицями з життя випускників-захисників. Вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів.
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/378315723_291227996994007_5806247825440957863_3-300x225.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/378315723_291227996994007_5806247825440957863_2-300x225.jpg)