Відзначаємо День донечки – якими є традиції святкування
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-25_11-11-46-112.jpg)
Сьогодні, 25 квітня, Україна та весь світ відзначають ніжний, наповнений любов’ю День донечки. Це день, коли батьки мають чудову можливість висловити своїй найдорожчій людині, донечці, найщиріші почуття та подяку за те, що вона є у вашому житті.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-25_11-07-31-802-edited.jpg)
Історія свята
Узагалі, в Україні є дві дати цього свята: Всесвітній — 12 січня і Міжнародний — 25 квітня. У нашій країні День доньки традиційно відзначають саме 25 квітня.
Достеменно невідомо, хто придумав це свято. І чому його святкують сьогодні, також не відомо. Але це чудова нагода зібратися зі своїми рідними та близькими. Не забудьте привітати своїх донечок.
Головна версія започаткування свята походить з Індії. Саме у цій країні вирішили запровадити День доньки після ініціативи індійських чоловіків. У такий спосіб вони хотіли вшанувати своїх дочок.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-25_11-12-08-961-1024x577.jpg)
У сімейному колі
Традиційно це свято проводять у сімейному колі. Батьки вітають своїх дочок та дякують їм за позитив, щастя та гордість. Також буває, що цей день проводять у колі близьких на природі, наприклад, у лісі чи в парку.
Крім того, батьки можуть привітати свою доньку та зробити їй якийсь подарунок. Наприклад, квіти, прикраси, одяг, парфуми тощо.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_20-18-02-1024x473.jpg)
Яна ТИХОЛАЗ, “СічНьюз”