skip to Main Content

Вінничанин Євгеній Воротняк став у лави Небесного війська

Євгеній Воротняк загинув першого вересня під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області. Воїн відстоював свободу та суверенітет України у складі 118-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Його життя обірвав ворожий артилерійський обстріл. Захиснику було лише 33 роки. Вдома на нього чекали дружина та 9-тилітній син, інформує сайт Вінницької міської ради.

Євгеній народився 3 серпня 1990 року у Вінниці. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колеж № 29. Далі фах здобув у Вищому професійному училищі №11 та розпочав свій трудовий шлях. Створив сім’ю й робив усе для її добробуту. А під час відпочинку обожнював рибалити, мав багато друзів, розповіла дружина полеглого Героя Олена.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, мій чоловік відразу пішов до військомату та став на облік. Не ховався й не йшов на компроміс із совістю. Таким він був – прямолінійним, чесним та безкорисливим. Своїм прикладом усе життя показував, яким має бути справжній чоловік. Навчав й мене бути сильною, завжди жити своєю головою і я передам це синові, – каже жінка.

Поховають воїна близько сьогодні, 11 вересня, об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top