skip to Main Content

Вінницька громада проводжає у вічність Воїна Руслана Мартинюка

І цей останній травневий день оповитий у Вінниці глибокою тугою. Сьогодні прощаємось із оборонцем України Русланом Тарасовичем Мартинюком. Вперше чоловік став на захист незалежності та суверенітету Батьківщини у 2014-2015 рр., пройшовши бойовий вишкіл в АТО. А з початком повномасштабного вторгнення знову повернувся до війська. У званні головного сержанта служив у лавах 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Опікувався своїми підлеглими та роботою релейної станції, що забезпечує стійкий зв’язок між підрозділами.

Останній свій бій прийняв 27 травня поблизу селища Очеретине Покровського району Донецької області. Життя воїна обірвалося у 53 роки, інформує сайт Вінницької міськради. За вагомий внесок в оборону України Руслан Мартинюк у 2023 році був нагороджений нагрудним знаком «Хрест Військова честь».

Народився Руслан Мартинюк 20 квітня 1971 року у Вінниці. Після навчання у 12-й загальноосвітній школі закінчив тоді ще Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю «Електрик». Однак свій професійний шлях пов’язав із промисловим альпінізмом, мав також і власний бізнес. Разом із дружиною виховав двох дітей, встиг до великої війни потримати на руках й першого онука.

Батько захоплювався спортом, полюбляв гострі відчуття, звідси і промисловий альпінізм. А також був справжнім патріотом. Не ховався за спинами й не тікав від відповідальності. На війні, передусім, турбувався про молодших побратимів, які не мали ще такого досвіду. Коли необхідно, надавав і першу медичну допомогу, – розповідає син полеглого Героя Дмитро. – Він пішов боронити Батьківщину з великою вірою у її світле майбутнє та заради життя дітей…

Церемонія прощання із Русланом Мартинюком розпочнеться сьогодні об 11:00 за адресою: вул. М. Шимка, 30. А о 12:00 поминальну панахиду за загиблим відслужать у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. Чин поховання воїна відбудеться на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок о 13:00. Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top