skip to Main Content

Вінницька молодь вирішуватиме гуманітарні проблеми завдяки програмі від ЮНІСЕФ

Громадська організація «ВільнОсвіта» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді Вінниці можливість створити власні інноваційні проекти та отримати фінансування на їхнє впровадження.

Програма UPSHIFT – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність. Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення – командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Учасники UPSHIFT отримують сучасні навички 21 століття, які вони можуть використовувати й надалі у своєму професійному житті.

Якщо тобі від 14 до 24 років, ти помічаєш проблеми довкола, але не знаєш, як їх вирішувати самотужки – тоді тобі в UPSHIFT! – інформують організатори.

Реєстраційна форма учасника проєкту UPSHIFT

Довідка 

UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь. 

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. 

ГО «ВільнОсвіта» – Громадська організація “ВільноОсвіта” заснована освітніми активістками Дашею Горобець та Катею Ботвіннік. Уже понад 6 років ВільнОсвіта працює у галузі альтернативної освіти: творять школу альтернативної освіти «Боже, Вільна школа», організовують українські та міжнародні фестивалі, а також проєкт ВінОК – безкоштовні заняття для дітей у Вінниці, що має на меті інтеграцію внутрішньо-переміщених дітей та дорослих до комʼюніті міста.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top