skip to Main Content

Вінницькі прокурори повідомили про підозру Дмитру Пєвцову

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури російському актору і депутату державної думи рф від партії «Нові люди» Дмитру Пєвцову повідомлено про підозру у вчиненні низки злочинів проти України.

За даними сторони обвинувачення, будучи публічною впливовою особою, артист у 2014 році підтримав анексію росіянами Криму та окупацію українських східних територій. У 2022 році він так само схвалив і підтримує наразі повномасштабне вторгнення російських збройних сил в Україну. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

У численних інтерв’ю для передових російських медіа він повторює, що «спецоперація» в Україні – це частина великого плану росії щодо «русского мира», який обов’язково має бути виконаним.

Також підозрюваний наголошує на своїй безпосередній участі як політика у проведенні сво. Зокрема, маючи на увазі своє голосування за визнання так званої незалежності квазіреспублік л/днр. Діяч вважає, що Україна здійснює «геноцид руских людей, которые восемь лет мучаются под обстрелами и бомбежками в Донбассе».

За вказані злочини передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top