skip to Main Content

Вінниця проводжає у вічність Захисника Анатолія Дячука

Сьогодні Вінниця проводжає у вічність ще одного вірного сина Батьківщини. Анатолій Дячук став на захист рідної землі навесні 2022 року. Виконував бойові завдання у лавах військової частини А3160, де опанував саперну справу. Загинув 7 березня цього року в районі Покровська Донецької області. Воїну було лише 45 років, інформує сайт міськради.

Вінничанин Анатолій Дячук народився 7 жовтня 1978 року. Закінчив 20-ту загальноосвітню школу, а потому Вище художнє професійно-технічне училище №5 та пройшов строковий вишкіл в армії. Втім, попри все залишався цивільною людиною. До великої війни спробував себе у різних професіях та працював на різних підприємствах. Створив сім’ю, в якій разом із дружиною виховував двох дітей: 13-літню донечку та 5-річного синочка.

Анатолій не лише вмів, а й любив все робити своїми руками. Ось і хату побудував разом із батьком, і паркан добротний поставили. Здавалося б живи і радуйся… Втім, війна забрала його у нас, – каже дружина полеглого Героя Марина. – Чоловік був дуже життєрадісним, його щирість приваблювала людей. Він мав багато друзів, які його поважали та цінували…

Церемонія прощання із Анатолієм Дячуком розпочнеться о 12:00 поминальною панахидою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top