Вкрав майже 300 тисяч гривень під час капремонту даху
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/87a53c6042860a8abbfeb1a8b0f3bb47.jpg)
Слідчі Вінницького районного управління поліції направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно 38-річного директора товариства з обмеженою відповідальністю. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Користуючись своїм службовим становищем, обвинувачений заволодів коштами територіальної громади під час капітального ремонту покрівлі багатоповерхівки. Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2023 році між одним із департаментів міської ради та товариством, яке очолює обвинувачений, був укладений договір щодо капітального ремонту покрівлі та інших суміжних робіт.
Згідно з висновками експертів, до актів виконаних будівельних робіт, за які виконавцю перераховано кошти, було включено роботи загальною вартістю 272 тисячі гривень, які підрядник не виконував. Дії правопорушника слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/182be0c5cdcd5072bb1864cdee4d3d6e-1024x768.jpg)
За такі злочини передбачено покарання – позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9-1024x635.jpeg)
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”