skip to Main Content

«Вони не відступили» – у Вінниці згадували Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані Незалежності в Києві відбулося прощання із загиблими, яких у жалобних промовах назвали Небесною Сотнею.

Цих людей згадували сьогодні, 21 лютого, на вінницькому підприємстві незрячих. Їх вшанували хвилиною мовчання.  

Бібліотекар Леонід Кучерук нагадав всім присутнім історію трагічних подій десятирічної давнини і закономірно прив’язав їх до нинішньої війни. Після цього всі присутні поділилися думками і спогадами.

Десять років тому на Майдан постійно їздив мій дядько Борис Бондар із Літина (Вінницька область). Він та його товариші тоді не відступили. Ми дуже хвилювалися і переживали за родича. Він там був і під час розстрілів мітингувальників. Люди гинули за те, щоб відстояти європейський шлях країни, —  сказав 21-річний Анатолій Чумак.
Ми всі пам’ятаємо Героя Небесної Сотні Максима Шимка із Вінниці та інших загиблих на Майдані. Це наша біль, трагічна сторінка історії Україну. Люди загинули за нашу свободу, —  сказала керівник художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих Наталя Слюсарчук.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top