skip to Main Content

Всіх обласних “воєнкомів” України замінять бійці з передової

Українцям набридли корупційні скандали, пов’язані із “воєнкомами”. Під час війни багато із них незаконно стають мільярдерами у той час, як пересічні українці намагаються донатити на ЗСУ і готові навіть останнє віддавати на допомогу війську.


На цю проблему звернув увагу і Президент України. У своєму телеграм-каналі він написав, що в Україні незабаром звільнять всіх обласних “воєнкомів”:

Провів засідання РНБО. Спеціальне. Одне питання ключове: результати перевірки «військкоматів». Доповіді: ДБР, СБУ, МВС, Генеральний прокурор, НАЗК, НАБУ. Загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів», 33 підозри.
Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування.
Реалізувати це рішення повинен Головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top