skip to Main Content

Вибороли гран-прі Міжнародного конкурсу «ЄвроЛіто»

Вихованиці Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв «Мальви» вибороли гран-прі Другого Міжнародного багатожанрового конкурсу «ЄвроЛіто» (International talent competition, Kyiv-London) в номінації «хореографія». Найвищу нагороду в конкурсі дівчатам під керівництвом викладачки Олени Попової принесло виконання хореографічної композиції «Тарантела» з категорії «народний танець», повідомляє сайт міськради.

«Загалом участь у цьому конкурсі взяли діти з різних країн. За результатами змагань було лише три гран-прі, і в тому числі – цю нагороду вибороли й наші дівчатка. Це свідчить про талант та високий рівень нашого колективу та віддану працю викладачів, які намагаються приділити дітям якомога більше уваги», – зазначає директорка КЗ “Вінницька-Хутірська дитяча школа мистецтв» Тетяна Висоцька.

Для «Мальв», за її словами, це вже не перша нагорода. Зразковий аматорський хореографічний колектив постійно бере участь як у Всеукраїнських, так і Міжнародних конкурсах і практично завжди здобуває перші, другі, рідше – треті місця.
Профільним напрямком хореографічного відділення Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв є саме народно-сценічний танець. Популяризація народно-сценічної хореографії є творчим кредом викладачок школи Ганни Павлюк та Олени Попової. Разом з тим, своїх вихованців вони навчають і класичному танцю, як того вимагає типова програма з хореографії. Водночас учні школи вивчають історію хореографічного мистецтва та опановують музичну грамоту.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “Січ ньюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top