skip to Main Content

Видатний плавець-«спартаківець» Павло Хникін боронить Україну у лавах Нацгвардії

Останнім часом на Вінниччині почав відроджуватися «спартаківський» спорт. Нагадаємо, нині міську організацію цього Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства очолює Едуард Михайлов, обласну – Олена Бех.

Отже, продовжуємо розповідати про видатних «спартаківців».  Серед членів спорттовариства «Спартак» є один із найвідоміших спортсменів Вінниччини Павло Хникін – дворазовий срібний призер Олімпійських ігор 1992 року з плавання, чемпіон Європи 1991 року, бронзовий призер чемпіонатів Європи у 1993 та 2000 років, учасник Олімпіад 1996, 2000 та 2004 років, багаторазовий чемпіон та 22-разовий рекордсмен України, багаторазовий переможець та призер етапів Кубків світу, заслужений майстер спорту України з плавання.

До останнього часу він керував відділенням Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, вивів його на лідируючі позиції в Україні. Павло Хникін має двох синів, майстрів спорту України із плавання, і доньку. Дружина Світлана – також майстер спорту із плавання.    

Нині дворазовий срібний призер Олімпійських ігор із плавання захищає Батьківщину в складі Національної гвардії України.  Коли ворог напав на нашу землю, Павло Хникін добровільно прибув у військкомат, звідки його направили до Нацгвардії. Спочатку він використовував власний досвід і займався реабілітацією поранених побратимів. Пізніше – проходив військові навчання.

 -Коли ворог був на житомирській трасі, я зрозумів, що захистити свою сім’ю я не можу ніяк, окрім як брати зброю до рук, хоча не мав жодних навичок на той час. Я добровільно прийшов у військкомат і був призваний до Національної гвардії. Я нікому не розповідав, що я дворазовий призер Олімпійських ігор, але мене впізнали та почали розповідати, що з нами є такий спортсмен, – розповідав Павло Хникін. 

Детальніше – на вінницькому «спартаківському сайті»: spartak.site

Пресслужба Вінницької міської організації «Спартак» 

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top