Виставка швейцарських ляльок у Вінниці буде розширюватися
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/1-9.jpg)
У Вінниці продовжують експонувати порцелянові (фарфорові) ляльки 19-20 століть. Експозиція триває на першому поверсі Вінницького лялькового театру. Її перегляд – безкоштовний.
Як розповіли «СічНьюз» у театрі ляльок, поки що експонується лише невелика, приблизно десята частина колекції. Решта ляльок поки що у сховищі.
Але, планується, що незабаром й інші цікаві експонати будуть виставлені напоказ. Для цього наразі готують спеціальні скляні шафи для ляльок, які розмістять на другому поверсі театру.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/6-1-1024x768.jpg)
Порцелянові ляльки 19-20 століття створила майстриня Маргріт Клеті зі Швейцарії. Їх до міста над Бугом передала вінничанка Тетяна, яка товаришувала із колекціонеркою. Цікаво, що у кожної ляльки не лише свій одяг, а й взуття, аксесуари.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»