skip to Main Content

Юна вінничанка виступила із Кароль і знялася у кліпі Тарабарової

Валерія Ткачук – вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв “Зоря” Вінниці. У фіналі Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», дівчинка завоювала диплом лауреата III ступеню, інформує сайт Вінницької міської ради.

Як розповіла викладачка дівчинки Віра Майборода, фестиваль незмінно відбувався у місті Скадовськ. Але у зв’язку з військовою агресією рф, тимчасовою окупацією частини Херсонської області та веденням бойових дій, місце його проведення у 2023 році перенесли до міста Києва.

Валерія у цьому році стала фіналісткою престижного Всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», здобувши третє місце у категорії дівчата 11-13 років. Пишаюсь та радію її успіхам, – говорить Віра Майборода.

Також викладачка додала, що Валерія Ткачук займається у зразковій майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» з трьох років та вже має багато перемог у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. У фестивалі взяли участь юні музиканти з різних куточків нашої країни. Його гостями протягом кількох днів були найвідоміші зірки сучасної української естради. Діти співали з ними на сцені.

Валерії пощастило виступити з Тіною Кароль. Разом із зіркою та іншими учасниками фесту, вона виконала пісню «Дитинство не втрачай». Крім того, знялась у кліпі Світлани Тарабарової на композицію «Розквітай». Віримо, що чудовий фестиваль у наступному році відбудеться у рідному Скадовську. Наша країна має багато талановитих дітей, – говорить викладачка Віра Майборода.

Також викладачка зазначила, що телеверсію фестивалю можна буде переглянути у телемарафоні «Єдині новини» 26 серпня о 21:00.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top