Юні «нивівці» виграли всеукраїнський турнір «New Stars Cup”
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-07_12-43-35-299.jpg)
Вінницька обласна ДЮСШ “Нива” стала переможцем “New Stars Cup”, всеукраїнського турніру серед юнаків 2011 року народження. Змагання проходили в період з 4 по 6 червня на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної. В турнірі приймали участь команди з Вінниці, Житомира та Черкас.
На шляху до перемоги ДЮСШ “Нива” впевнено переграла команди ДЮСШ “Чайка-2” (Вишгород), ДЮФК “Яско” (Вінниця) і ДЮСШ “Полісся” (Житомир). А у 1/2 фіналу переграла основний склад ДЮСШ “Чайка” (Вишгород).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-07_12-43-42-286-768x1024.jpg)
Фінальна гра проти однолітків житомирського “Полісся” виявилась безкомпромісною та закінчилася нічийним результатом 2:2. А переможець визначився у серії післяматчевих пенальті, де нивівці були сильнішими.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-07_12-43-53-595-edited.jpg)
За результатами змагань організаторами були визначені кращі гравці турніру. Зокрема, у ДЮСШ “Нива” відзнаки отримали аж троє юнаків. Кращим воротарем турніру став Святослав Шевчук, кращим гравцем команди – Макар Халамендік, кращим гравцем турніру – Іван Худа.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-07_12-43-53-847-edited.jpg)
До речі, за словами тренерів, нивівська команда чемпіонів продовжує селекційну роботу і перегляд футболістів. Вона шукає талановитих виконавців, які будуть гідно представляти Вінниччину в еліт-лізі ДЮФЛ України.
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»