skip to Main Content

Запрошують взяти участь у конкурсі «Вінниця у коміксах»

Вже вдруге серед дітей та молоді проведуть конкурс «Вінниця у коміксах». Про це інформує однойменна сторінка у фейсбуці. Організатори запрошують талановитих юних вінничан і вінничанок. А також підлітків із внутрішньо переміщених сімей, які зареєстровані у Вінницькій громаді, поборотись завдяки своїм творчим здібностям за перемогу у конкурсі та отримати чудові призи. Вже розпочався прийом заявок на участь в конкурсі «Вінниця у коміксах».

Вперше його провели у 2023 році. Заявки тоді подали більше 20 учасників віком 12-15 років. Серед робіт тоді було обрано 5 найкращих: 3 в номінації «Професіонали» (учні мистецьких шкіл та студій) і 2 в номінації «Аматори». Після підведення підсумків і визначення переможців видали друкований збірник коміксів.

Цьогоріч верхню вікову межу для конкурсантів збільшили до 16 років. Тематика робіт може містити будь-які визначні місця або архітектурні памʼятки Вінниці, розповіді про видатних персоналій з історії Вінниці або вигаданих персонажів, які мандрують його куточками.

Переможці отримають дипломи, друковані примірники збірки коміксів, сертифікати на безкоштовні екскурсії, призи від партнерів.

Як взяти участь

Конкурс уже традиційно складатиметься з 2 етапів-турів. Для участі в першому турі потрібно з 18 березня до 5 квітня відправити на електронну адресу vinnytsia.tourism@gmail.com сканкопію творчої роботи, фотографію автора, анкету учасника і текстовий файл з коротким описом малюнків.

У другий тур пройде до 10 учасників, відібраних журі конкурсу.

Його склад залишився незмінним з минулого року:

  • Наталя Стафійчук, директорка Вінницької художньої школи;
  • Ірина Ісова, голова правління ГО «Простір розвитку особистості Бібліофан»;
  • Тетяна Маєвська, директорка Офісу туризму Вінниці;
  • Олександр Нікітюк, голова правління ГО «Лабораторія актуальної творчості»;
  • Роман Крижанівський, видавець і автор коміксів.

Детальніше про умови, критерії оцінювання робіт, а також зразок анкети учасника – у положенні про конкурс за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном: 096-775-67-95.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top