skip to Main Content

Засновник музею футболу видав збірку поезій

Недарма кажуть, що талановита людина є талановитою у всьому. 54-річного вінничанина Олега Семенова у місті добре знають, як футбольного колекціонера і автора програмок на матчі «Ниви». Нещодавно у Вінниці було відкрито музей футболу, ініціатором створення якого був Олег Семенов.

А ось те, що Олег нещодавно видав свою першу збірку віршів (і трошки прози) стало для багатьох несподіванкою. Адже він особливо не афішував це своє хобі.   

-Вірші я писав років з 18. Не кинув і у дорослому віці. Тому до збірки потрапив і вірш про нинішню війну. Ще один – про 16-річного футбольного воротаря із Краматорська Степана Чубенка, якого розстріляли у так званій ДНР за жовту-блакитну стрічку на рюкзаку, – сказав Олег Семенов.

Але переважно поезії автора стосуються життя, кохання, почуттів. Все того, що турбувало і боліло у різні періоди життя. Деякі вірші писалися роками, інші – за пару хвилин.  

-Видання книги стало несподіванкою навіть для мене. Адже в школі не цікавили ані література, ані мова. Ці предмети давалися важко. Але з часом почав римувати слова і писати вірші. Все ж основний час нині витрачаю на музей футболу, підбір експонатів, – додав  Олег Семенов.   

Михайло Шафір, «Січ Ньюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top