skip to Main Content

Зеленський: “Пригожина підтримала половина Росії”

Володимир Путін допустив історичну помилку, розпочавши наступ на Україну, зазначив президент.
Військовий заколот керівника ПВК Вагнер Євгена Пригожина підтримали 18 чи 19 регіонів Росії, а 21 регіон – діючого президента РФ Володимира Путіна, що демонструє розбалансовані настрої у суспільстві країни-агресора. Про це президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю CNN, уривок якого він оприлюднив у Telegram в четвер, 6 липня.
Він зазначив, що стрімке просування “вагнерівців” углиб Росії та захоплення деяких регіонів свідчить, зокрема, про те, що Путін вже не контролює безпекову ситуацію в країні.
“Ми бачимо дуже цікаву аналітику: половина Росії підтримала Пригожина, половина Росії підтримала Путіна. 18 чи 19 регіонів Росії конкретно підтримали дії Пригожина і 21 регіон конкретно підтримав Путіна. Ще деякі регіони балансували – не знали, кого підтримати. Ми бачимо наступні процеси: половина людей у Росії коливається”, – заявив Зеленський.
Він додав, що нинішній президент Росії – “інша щодо потужності людина”: “Людина стара, неенергійна. Людина, яка не контролює процеси”.
Зеленський наголосив, що Путін допустив історичну помилку, розпочавши наступ на Україну. “Цей наступ породив усе інше: силу “вагнерівців”, відомість Пригожина, неконтрольованість у Росії. До цього призвело повномасштабне вторгнення”, – аргументував він.
Джерело: Кореспондент

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top