Жіночі флаг-футбольні команди зі всієї України з’їхалися до Вінниці на тренувальний кемп
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/407476609_861199536009190_2332391034739176660_n-edited.jpg)
Сніг і прохолодна погода не налякала жіночі флаг-футбольні команди із Києва, Львова, Кам’янця-Подільського, Ужгорода і Вінниці. Вони зібралися у місті над Бугом над тренувальний кемп. Тобто тренувалися і спарингували. Нагадаємо, флаг-футбол – це різновид американського футболу, який набув олімпійського статусу. У ньому, щоб зупинити суперника в атаці, достатньо зірвати прапорець із його пояса. Тому грати у флаг-футбол легко можуть всі, незалежно від віку і статі.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/407384617_861199372675873_2574127035202077182_n-edited.jpg)
Щоб дівчатам було полегше, представники клубу «Вінницькі вовки», заздалегідь розчистили поле від снігу. Хоча затяжна повітряна тривога зменшила заплановану тривалість тренувань.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/407448312_861199562675854_1798299703694819656_n-edited.jpg)
Організаторами темпу стали тренер «Вовків» Євген Хомин і тренерка «Вовчиць» Катерина Тетерук. Вони ділилися досвідом зі спортсменками із різних регіонів.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/407451987_861199576009186_347423132763502870_n-edited.jpg)
Кемп допоміг оцінити потенціал футболісток із різних клубів перед наступним роком. Тоді відбудеться жіночий чемпіонат світу у Фінляндії. Також ці тренування слугують підготовкою до чемпіонату України, який стартує навесні, – прокоментував Євген Хомин. – Нагадаю, до жіночої збірної України торік входило чотири вінничанки із 12 учасниць. Сподіваємося, наступного сезону наші спортсменки також будуть представлені у національній команді.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/407745297_861199629342514_1125109725406070063_n-edited.jpg)
Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”, “Телеграм”, “Вайбер” та “Інстаграм”.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»