skip to Main Content

Жмеринській громаді повернули ставки від недобросовісного орендаря

Жмеринською окружною прокуратурою виявлено факт порушення вимог земельного та водного законодавства на території Жмеринської територіальної громади. Встановлено, що у 2002 році в одному з сіл громади приватне підприємство взяло в оренду кілька ставків для рибогосподарської діяльності строком на 20 років. Утім, відповідно до вимог законодавства, чинного на той час, договір оренди не зареєструвало та нотаріально не посвідчило. Зі спливом строку оренди підприємство продовжувало користуватися водними об’єктами. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратурою подано позови про зобов’язання скасування державної реєстрації права, припинення права оренди приватного підприємства та повернення 5 земельних ділянок водного фонду загальною площею понад 60 га вартістю 305 млн грн у комунальну власність Жмеринської міської громади.

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов прокуратури щодо 3-х із 5-ти ділянок площею 56,5 га вартістю 284 млн грн. Щодо інших двох відповідач добровільно виконав вимоги у ході судового розгляду, відтак провадження було закрито.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top