Зібрали «Великодній кошик» і придбали Bandera Power для Захисників
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/438078136_760355112945087_4344475895986575075_n.jpg)
На базі Вінницької обласної станції юних натуралістів влаштували юннатівське родинне зібрання «Великодні традиції юннатівської родини». На нього завітали друзі із волонтерської спільноти та військові.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/437702018_760354889611776_4455312461308726879_n-1024x765.jpg)
На благодійному ярмарку гуртом зібрали 25 тисяч гривень. Ці кошти направлять на придбання зарядного пристрою Bandera Power для 41окремої механізованої бригади.
Продаємо вироби, які власними руками створювали і збирали діти. Приміром, «зайчики» із цукерками, мікрозелень, в’язані іграшки, свічки та лікарські трави з ділянки станції юннатів. До ярмарку ми готувалися близько місяця, – сказала учасниця благодійного ярмарку, керівник гуртків Лариса Ліваковська.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/img_8384-1024x768.jpg)
Керівники гуртків провели низку серію майстер-класів: із виготовлення великодньої листівки, створення вузликових ляльок, прикрашання пасочки тощо. Всі також мали можливість подарувати частинку тепла, доєднавшись до благодійної акції «Великодній кошик для Захисника».
Разом із військовим з передової діти висадили «Барвінкову стежину пам’яті» на згадку про загиблих Захисників із підопічних підрозділів. Наприкінці свята відбувся патріотичний флешмоб «Єдині. Горді. Незалежні».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/img_8381-1024x768.jpg)
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»