skip to Main Content

606 мільйонів на ЗСУ від Вінницької громади

За час повномасштабного вторгнення з бюджету Вінницької громади на підтримку Збройних Сил, Нацгвардії України, формувань територіальної оборони та інших військових формувань спрямували вже понад 606,7 млн грн. І ця робота триває, інформує сайт міської ради.

Так, протягом 2022 року із бюджету на підтримку військових було спрямовано 418,9 млн грн, а за поточний рік уже – 187,7 млн грн. Прикладом, на сесії міської ради, 7 липня, самоврядці проголосували за виділення 14 млн грн на потреби 6 військових частин, серед яких і штурмова бригада полку «Азов».

А минулого тижня, 27 липня, виконавчий комітет міської ради схвалив чергове виділення коштів у сумі 28 млн грн. Вони підуть на придбання техніки для наших оборонців. Зокрема, пікапів, тепловізорів, квадрокоптерів, коліматорних прицілів – усе, що допоможе їм протистояти ворогу. Наша громада дбає й про те, з чим наші воїни увійдуть в зиму. Щоб мали достатньо засобів для обігріву в окопах, інші необхідні побутові речі, що полегшать життя та дозволять зберегти здоров’я.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “Січ Ньюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top