Близнючки із Вінниці піднялися на п’єдестал на турнірі у Німеччині
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/437941723_738483118474556_771323029622937322_n.jpg)
Юні вінницькі шахістки Софія і Надія Буркот на початку широкомасштабного вторгнення виїхали до Німеччини. Там вихованки вінницького шахового клубу «Романтик» (філії МДЮСШ № 6) постійно здобувають медалі і прославляють Україну.
Останній такий турнір відбувся у місті Ленгфелд (Баварія). Грали у швидкі шахи (рапід), по 20 хвилин на партію одному гравцю.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/437950030_738483101807891_8312133485711502263_n-edited.jpg)
Вінничанки виступали у категорії до 12 років. В підсумку Софія Буркот виграла 5 з 7 партій і посіла друге місце. А Надія виграла чотири поєдинки і здобула бронзову нагороду.
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
0 Коментарі