skip to Main Content

День педагога відзначать благодійною інтелектуальною грою БатлУМ

27 вересня у Вінниці, з нагоди Дня працівників освіти, відбудеться особлива подія – благодійна інтелектуальна гра «БатлУМ» для команд педагогічних працівників. Під час гри всі охочі зможуть задонатити на придбання необхідної техніки для наших воїнів.

Інтелектуальна гра БатлУМ до Дня працівників освіти – це можливість для команд закладів у цікавий спосіб відзначити професійне свято, підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, відпочити та провести своє дозвілля з користю, – зазначають організатори.

Гра відбудеться 27 вересня в ресторані «Тифліс» (вул. Театральна, 20), початок об 19:00. На переможців чекають цінні подарунки та ексклюзивні нагороди. У кожній команді має бути від 4 до 8 осіб (оптимально 6).

Довідка

За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд, яка триватиме до 25 вересня включно, звертайтесь: тел: (098) 4797252, (063) 6686768 (viber, telegram) – Сергій Штельмах (завідувач відділу культурно-освітньої роботи ЗК «Міський Палац мистецтв»). Електронна пошта: zakladmpm@gmail.com та сторінка ЗК «Міський Палац мистецтв» або за телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top